Go to navigation

Back to all open positions

Hledáme grafického designéra pro inovace v letovém průmyslu

On-sitePrahaFull-timePart-time

V Dronetagu nejen učíme drony komunikovat v nebi, ale také tvoříme budoucnost letového průmyslu.
Na podzim roku 2023 nás NATO - Defence Innovation Accelerator for the North Atlantic (DIANA) vybrala spolu se 44 společnostmi z 1300 jako jednoho z nejzajímavějších inovátorů na světě!

Vytváříme inovativní technologie pro bezpečný letový provoz dronů.

Hledáme talentovaného grafika, který pod vedením Mariána bude také spolupracovat s naším marketingovým expertem Honzou

Tvůj grafický design bude hybatel našeho projektu a otevře nové perspektivy. Přidej se k nám a buď klíčovým členem inovačního týmu, který formuje budoucnost leteckého průmyslu! ✈️

Znalosti, které jsou potřeba:

  • Zkušenost s Figmou nebo jiným nástrojem pro návrh aplikací.
  • Schopnost vytvářet prototypy a designovat finální prvky.
  • Estetické cítění a schopnost udržet jednotný vizuální styl.
  • Při návrhu přemýšlíš i nad technickou realizací tak, abys usnadnil práci programátorům.
  • Zkušenost s Adobe illustrator / affinity designer nebo jiným nástrojem pro tiskový materiál.
  • Znalost Desktop Publishing (DTP).
  • Základy předtiskové přípravy.
  • Technická znalost.

Co bude tvá náplň práce

  • Vytvářet vizuálně grafické prvky pro tištěné i digitální platformy.
  • Tvořit grafiku pro sociální média, marketingové materiály a kampaně.
  • Udržovat konzistenci brandů ve všech kreativních prostředcích.
  • Rozvoj brandové identity, launch nových produktů, produkce, animace a videa, pokud máš zájem.
  • Jednodušší landing pages a microsites s vývojáři přímo v kanceláři.
  • Pokud máš superschopnosti u nás jsou vítané

Co můžeš očekávat od nás:

  • Práci na zajímavém projektu s možností ovlivnit jeho směřování.
  • Autentické startupové prostředí – žádná byrokracie, přátelský přístup, raketový růst.
  • Flexibilní pracovní doba.
  • Možnost pracovat na dálku nebo ve vile na Vinohradech se zahradou, nicméně na začátek je super, pokud budeš docházet pravidelně.
  • Zvláštní smysl pro humor :-)
  • Teambuildingy (jako LAN party, grilovačka, bowling, společné obědy, chata), které nejsou povinné.
  • Multisportka
  • Zapůjčení firemního auta nebo skútru

How to apply?

Send us your LinkedIn profile or CV, tell us what you can do and don't forget to mention the projects you've worked on previously.

There is no need for cover letters, just write us an informal e-mail, Alžběta is your contact person to apply for this job position:

Learn more about Dronetag

If you would like to learn more about Dronetag, check out the following links.

Read more about our company Get in touch with us See other open job positions